Temar Jeoteknik

Çay Mahallesi, Osman Gazi Cad. No:1/1
Steel Towers B Blok Kat:8 | İskenderun/Hatay

0326 614 56 64
info@temarjeoteknik.com.tr

Saatler: 9.00 - 18.00
0532 796 02 45

Biz Kimiz?

TEMAR JEOTEKNİK

Şirketimiz 2002 yılından bu yana mühendislik projelerinde faaliyetlerini yürütmektedir. Özellikle deniz sondajı çalışmalarında kısa sürede kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün güçlü markaları arasında yer almaktadır.

Uzman Kadrosu ile gelişen teknolojiyi takip ederek, ayrıca iş sağlığı ve  güvenliği yasalarına uygun çalışma şekliyle, çalışmalarına  profesyonel bir şekilde ara vermeden  devam etmektedir. En iyi kalite en iyi hizmet ilkesini prensip edinmiş olan şirketimiz, teknik mühendislik kurallarını en üst düzeyde uygulayarak sizlere maksimum fayda ve her zaman için denetlenebilir nitelikte güvenilir bir hizmet sunmaktadır ve her geçen gün yenilikçi adımlar atmaktadır. 

Şirketimiz uzman kadrosu ve teknik ekipmanları ile gelişen teknolojiyi takip ederek, periyodik iş sağlığı ve güvenliği yasalarına uygun çalışma şekli ve ekipmanların güncel bakım ve onarım sertifikaları ile çalışmalarına  profesyonel bir şekilde ara vermeden  devam etmektedir. En iyi kalite en iyi hizmet ilkesini prensip edinmiş olan şirketimiz, teknik mühendislik kurallarını en üst düzeyde uygulayarak sizlere maksimum fayda ve her zaman için denetlenebilir nitelikte güvenilir bir hizmet sunmaktadır ve her geçen gün yenilikçi adımlar atmaktadır. 

FİRMAMIZ

TEMAR JEOTEKNİK,  deprem gerçeği ile yaşamak zorunda olan ülkemizin zemin problemlerini tespit etmek ve bu problemlere çözüm üretmek, inşaat taahhüt işlerini yapmak üzere kurulmuştur.

Çözüm aranırken, farklı bilim dallarını ilgilendirse bile yapılar, içinde bulunduğu jeolojik ortamdan bağımsız düşünülemez. Şehir ve bölge planlama, deprem risklerinin azaltılması, güvenli yerleşim alanlarının oluşturulmasında, yapılan zemin araştırmalarının önemi büyük yer tutar. Zemin araştırma çalışmaları, yapıların güvenliğini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle zemin problemlerine çözüm üretirken jeolojik-jeofizik yöntemler ile yapı ilişkisi doğru kurulmalı ve buna göre uygulama yapılmalıdır.

Yeryüzü çalışmalarında uzmanlaşan birimlerimizin amacı küçük ya da büyük her yapının önemli mühendislik yapıları olarak "doğru" projelendirilmesi için zemin etüt ve risk analizlerini yapıp, iyileştirme çalışmalarını yürütmektir.     

Firmamız bünyesinde;  1 Genel Müdür,  4 Jeoloji Mühendisi, 1 Formen, 2 Sondör, Ofis ve saha yardımcı elemanları,  ayrıca 3 adet yüzer duba, 3 adet D-500 Sondaj Makinası, 2 Adet hizmet ve servis teknesi ve çeşitli ekipmanlar ile hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

TEMAR JEOTEKNİK, alanında Türkiye'de lider, uluslararası uzman ve müşterinin ilk aklına gelen dost şirket olma gayesindedir.

AMACIMIZ

TEMAR JEOTEKNİK, müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmetle sunmayı amaçlar.

DEĞERLERİMİZ

TEMAR JEOTEKNİK, İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık ortamında, Çalışanlar insiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir. Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur. Yapılan işler kaliteli, sistemli ve bilimsel şekillerde gerçekleştirilir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

TEMAR JEOTEKNİK, tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm mühendislik hizmetlerinde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine, iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım, termin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir. 

KURUMSAL TAAHHÜTLERİMİZ

TEMAR JEOTEKNİK, Çalışılan her noktada çevrenin korunması, kaynakların doğru kullanılması ve kirliliğin önlenmesi,

Müşterilerimizin öncelikleri doğrultusunda en uygun çözümlerin üretilmesi,

Müşterilerimizin yasal zorunluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmelerinin sağlanması,

Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurulması,

Müşterilerimizin sürekli bir adım önde olmalarını sağlayacak araştırma-geliştirme ve yenilik faaliyetlerinin sürdürülmesi,

En etkin ve ekonomik çözümleri üretmek için teknik ve işletme bilgi birikimimizin müşterilerimize sunulmasını taahhüt etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Yatırımlarınızda sizlere sunduğumuz hizmetler, tesisin kurulması için gerekli jeolojik-jeofizik etüt çalışmaları,  mühendislik hizmetleri, laboratuvar çalışmaları, ekipman ve malzeme temini, inşaat işleri, montaj işleri, yalıtım işleri ve danışmanlık adımlarından oluşmaktadır.

UYGULAMA VE TAAHHÜTLERİMİZ

İhtiyaçlarınıza uygun ve doğru bir şekilde projelendirilen sistemin uygulama aşamasında kullanılacak olan ekipmanların, yüksek kalite ve standartlara sahip olması temel ilkemizdir. Gerek imalat gerekse montaj aşamasında, işçilik kalitesine vermiş olduğumuz önem ve titizlik ise, firmamızı ayıran diğer bir unsur olarak dikkat çekmektedir.

Günümüzün oldukça zor olan çalışma ve hizmet koşullarında siz değerli müşterilerimize verebileceğimizin en iyisini vermek amacıyla TEMAR JEOTEKNİK olarak sürekli çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Kalitemizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Çok Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, Siteler, Otel ve Turistik Tesisler, Fabrikalar ve parsel bazında yapılan etütler, sanayi tesisleri, otoyollar, karayolları, demiryolu güzergahları, hava meydanları, köprü ve viyadükler, boru hatları, tünel ve metro güzergahları, liman, balıkçı barınakları, iskeleler, petrokimya tesisleri, termik santraller, barajlar, hidroelektrik santralleri, nükleer santraller v.b. zemin etüt işleri.

Mikro bölgeleme Proje ve Etütleri, Mevzi İmar Etütleri, Jeofizik Etütler (Sismik Kırılma & ReMi & MASW & Rezistivite),Yer altı Suyu Araştırmaları, Su Sondajı ve Kuyuların Ruhsatlandırma projeleri, Danışmanlık Hizmetleri, İnşaat taahhüd işleri, İksa ve zemin iyileştirme (fore kazık, jet grout, mini kazık, öngermeli ankraj, zemin çivisi taş kolon v.b.)

Daha Fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ? Bizi aramaya çekinmeyin !

İLETİŞİM